Yardımcı Sayfalar
Ara
Cookplus Hakkında

Cookplus Hakkında

Türkiye'nin mutfak dikeyinde tek e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

Cookplus.com, 2012 yılında Karaca A.Ş.’nin bir yatırımı olarak e-ticaret sektörüne girdi.

Mutfak dikeyinde faaliyet gösteren Cookplus.com, geniş ürün yelpazesi ve avantajlı kampanyaları ile dikkat çekiyor. Yemek takımı, pişirme grubu, kahvaltı takımı, çatal kaşık bıçak, aksesuar, çay kahve pasta takımı, bardak, kek kalıbı, mag, havan, fırın eldiveni, supla gibi mutfakta kullanılan binlerce ürünü müşterilerine sunuyor.

Züccaciye ürünleri dışında Cookplus.com, ev tekstili ürünleri ve elektrikli kategorisi ile ürün gamını genişletiyor. Sağlam ürün sigortası uygulamasıyla her zaman müşterilerinin yanında olan Cookplus.com, %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor.

Cookplus.com’da yer alan bütün ürünlere 12 aya varan taksit imkanı, rakipsiz fiyat, hızlı teslimat ve Karaca güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

İlk müşterisiyle buluştuğu andan itibaren Cookplus.com çok yol kat etti. Özellikle müşteri memnuniyeti açısından Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitelerinden biri oldu.

E-ticarete katkısının yanı sıra müşterilerinin hayatlarına da değer katmayı hedefleyen Cookplus.com, kurumsal blogu CookBlog, yemek tarifleri portalı Harikalar Mutfağı ve desteklediği Cooklife dergi girişimi ile her zaman müşterilerinin yanındadır.

Cookblog mutfak, hediyelik, dekorasyon, pratik bilgiler ve eşsiz tarifler kategorileriyle müşterilerine keyifli anlar yaşatıyor.

Cookplus.com’un Harikalar Mutfağı sitesi yemek tarifleri dışında makaleler bölümünde sağladığı içeriklerle benzer sitelerden ayrışıyor. Harikalar Mutfağı ile bazen New York’ta magnolia tadımında bazen de evinizde parfe gününde eğleniyor olacaksınız.

Cooklife, Cookplus.com’un desteklediği değerli bir girişimdir. Food, Lifestyle and People mottosuyla cool bir dergi olan Cooklife, İstanbul başta olmak üzere birçok seçkin mekanda meraklılarıyla buluşuyor.

Sizin güveninize layık olmak isteyen Cookplus ekibi, her zaman daha iyisi için çalışıyor.

Burada olduğunuz için teşekkür ederiz.

Mutlu alışverişler... 

Sizin desteklerinizle daha iyiye…