Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Toz Torbalı Süpürge

Yaşam alanlarının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için gereken en önemli ürünlerden biri de elektrikli süpürgelerdir. Artan ve gelişen yeniliklerle Karaca geniş ürün yelpazesine her gün bir yenisini daha eklemektedir. Toz torbalı süpürge modelleri verimli bir temizlik performansını sizlere sunar. Karaca toz torbalı süpürge modelleri yüksek emiş gücüne sahiptir. Bunun yanı sıra ürünün emiş gücünü kaybetmemesi açısından bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Toz torbalı süpürgeler, toz torbasız süpürge modellerinden daha sonra üretilmiş olmalarına rağmen geniş kitleler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Toz torbalı süpürge modellerinin boyut, ağırlık, derinlik gibi özelliklerini ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Torba ile kullanılabilen modellerde torba değişimi için torbanın dolmasını beklemek gerekmektedir. Karaca toz torbalı süpürge çeşitleri sert zeminler için geliştirilmiş özel başlıkları sayesinde verimli ve pratik kullanım sunmaktadır.

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Karaca toz torbalı elektrikli süpürgelerin kablo uzunluğu ve manevra kapasitesi pratiklik sağlamaktadır. Bu model ürünler, sert alanların ya da halıların derinlemesine temizliğinde yardımcıdır. Aynı zamanda dar ve küçük alanların rahatlıkla temizlenmesinde de kolaylık sağlar. Özellikle kapalı ortamlar için oldukça ideal olan toz torbalı elektrikli süpürgeler, zaman tasarrufuna da yardımcı olur. Karaca torbalı süpürge modelleri arasında farklı fonksiyon ve ekstra işlevselliğe sahip çeşitler yer almaktadır. Toz torbalı elektrikli süpürge modelleri, emiş gücü, kablo uzunluğu, toz haznesi, filtre yapısı, verimlilik sınıfı, enerji tasarruf özellikleri, vakum gücü, toz toplama torbası özellikleri, etki alanı, filtre yöntemi, hava akımı gibi önemli faktörler göz önünde bulundurularak üretimi sağlanmaktadır. Rosegold ve antrasit seçeneklerinden sevdiğiniz ya da ev dekorasyonunuza uyum sağlayacak tercihlerde bulunabilirsiniz.

Süpürge Fiyatları

Torbalı ve elektrikli süpürgelerinin temel amacı, temizliği mümkün olduğunca kolay ve basit bir hale getirmeye yardımcı olmak ve hijyen sağlamaktır. Elektrikli süpürgelerin standartlarını temizlik performansı, verimlilik ve kullanışlılık düzeyleri belirlemektedir. Bu özelliklere sahip olan Karaca süpürge makineleri farklı fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Sahip olduğu ürün alternatifleri ile çeşitli bütçelere hitap eden Karaca torbalı süpürge serisi fiyatları modellerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak tüm ürün seçenekleri, kullanıcıların konfor ve rahatlıkları ön planda tutularak tasarlanmaktadır. Elektrikli süpürge fiyatları hakkında bilgi edinmek ve modelleri keşfetmek için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Toz Torbalı Süpürge Nasıl Temizlenir?

Evdeki temizliği pratik hale getiren ürünlerin başında elektrikli süpürgeler gelmektedir. Elektrikli süpürgeden maksimum verim alınması için süpürge ya da süpürgenin aksesuarları detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu anlamda elektrikli süpürge borusu nasıl temizlenir sorusu da kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Makinenin bakımlarının doğru ve etkili bir şekilde yapılması için fişten çıkarmanız tavsiye edilir. Toz torbalı süpürgelerin ön kapağını kaldırdığınızda tozların biriktiği toz torbalarını göreceksiniz. İlk olarak torbayı makineden çıkartmanız gerekmektedir. Ergonomik olarak tasarlanan ürünler sayesinde yeni torbayı tek hareketle süpürgenin içine yerleştirebilirsiniz. Toz torbalı modellerin bilinen en büyük avantajı, muhafazalı sistemleridir. Bu sayede etrafa toz dağılmasının engellenmesine destek olunur. Pratik toz torbası değişim sistemi de etrafın kirlenmemesine yardımcı olan etkenlerdendir. Torba değişiminin ardından süpürge borusunun içinde herhangi bir toz kalıp kalmadığını kontrol etmelisiniz. Karaca toz torbalı ürünlerde yıkanabilir ve hijyenik H.E.P.A filtre bulunmaktadır. En doğru temizleme talimatları için satın aldığınız ürünün kullanma kılavuzundan destek alabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.