Filtrele

End of content

No more pages to load

Doğrayıcı

Doğrayıcı ve rondolar, birçok yemek ve hamurişi hazırlığında ihtiyaç duyulan küçük mutfak aletlerinin başında gelmektedir. Çok amaçlı doğrama setleri, farklı bıçak seçenekleri ile sebze ve meyveleriniz için hoş sunumlar hazırlayabilmenize olanak sağlar. Bütün salata malzemelerinizi, peynir çeşitlerini ve elde doğranmasına imkan olmayan bazı malzemeleri doğramak için doğrayıcı ve rondoları kullanabilirsiniz.

Doğrayıcı temizliğinde, özellikle bıçak kısmına çok dikkat etmelisiniz. Temizliği elle yapmanız daha doğru ve hijyenik olacaktır ama pratik olması ve zaman tasarrufu açısından gövde kısmını bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Doğrayıcı ve rondolar genellikle plastik veya cam hazneli olmak üzere iki grupta üretilmektedir. Cam hazneli doğrayıcı rendeler sağlık ve hijyen açısından tabiki daha uygun bir tercih sebebidir.

Doğrayıcı alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı özellikleri şu şekilde sırayabilmek mümkündür; ilk olarak gücüne daha sonrasında kayma yapıp yapmadığına ve sesinin yüksekliğine dikkat etmek kullanıcı memnuniyetini mutlaka etkileyecektir. Tercihinizi Karaca, Cookplus vb. markaların şık ve kullanışlı tasarımlarından yana yapabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.